Invitation
 
   
 
Váš styl
Vylaďte si svůj Astrojax - modrá, oranžová, zelená, růžová, žlutá...Pro jakou barvu se rozhodnete? Kombinujte jednotlivé části podle vlastního stylu. Všechno jde lehce vyměnit. V části accessories najdete všechny dostupné možnosti. Ještě větší zábava je měnit jednotlivé části Astrojaxu s přáteli!
 
Buď COOL - MĚKKÉ MÍČKY
ASTROJAX MX SPORT
měkké PU (polyuretanové) pláště míčků - nejlepší pro triky s tělem a odrazy od země. Skvělé a příjemné držení, dělá z MX SPORT úžasnou věc i pro začátečníky.

TIP na dárek !
  • 449,00 Kč
 
 
 
populární POP míče
ASTROJAX MX POP
svěží zelená a zářivá oranžová. Extra odolné míčky z materiálu TRP (termoplastická pryž), což je výborný materiál pro rychlou a dynamickou akci, zároveň horký kandidát i pro ty, kteří teprve začínají. Všechny části modelu POP jsou zaměnitelné s modelem SPORT Více info

 
Na stránkách AP Clubu najdete hráče Astrojaxu z celého světa a mezi nimi i ty největší experty s nejžhavějšími triky, o které se s vámi podělí a navíc odpoví na vaše otázky. Určitě tu brzo potkáte i přátele z okolí, kteří sdílí vaše Astrojaxové nadšení. Buďte první!
www.ap-club.net
 
Astrojax je úžasná hra, která fascinuje všechny věkové kategorie od prvního okamžiku. Astrojax může být rychlý, nepředvídatelný a složitý pro ty, kteří chtějí akci plnou energie. Může být i jemný a plný překvapení pro ty, kteří chtějí dospět k chaosu se třemi, volně se pohybujícími míčky v klidném stylu, za pomoci malých impulzů - sílu nepotřebujete. Stát se skutečným mistrem sice může zabrat trochu času, ale je to velká výzva. I v NASA se přesvědčili o chování Astrojaxu v kosmu Nádherné video:
 
 
 
AQUA BLUE
Speciální edice Astrojax - AQUA BLUE!
Měkká a energická, můžete začít trénovat body & rebound triky, je to zábavné a bezpečné. Revoluční design s prouděním tekutiny. Jádro Astrojaxu je tekuté a tím se pohyby stávají ještě hladší než dřív. Míčky jsou větší! Při provádění triků je lze lépe kontrolovat a maximálně si hru užít :) 
ELEGANCE
ASTROJAX JEWEL BOX
stejné míčky (polykarbonát tvrdé opláštění) jako u standardního balení V-MAX. Tato verze přichází v tenkém designu Jewel Box. Chytrá mechanika a zároveň překrásný dárek, který lehce sklouzne do kapsy.
Doporučujeme pokročilejším hráčům :)
Nyní dostupné v krásné zlaté barvě (modrá je již vyprodaná)
  • 311,00 Kč