Invitation
 
   
 
pohyb
Tato tradiční hra domorodých kmenů Maori, z Nového Zélandu, je již více jak 10 let v Active People klasikou. Barvy, swing a švih…to je to tajemství, tak snadné se naučit, máte-li chuť do toho jít! Kluci, holky..kdokoli chce. Pro náročnější pohyby máme výukové CD s radami a typy. Připojte se k našemu AP Clubu, kde se dozvíte mnohem víc.
  • 561,00 Kč
 
Fotky, nápady, profily hráčů, typy a triky a mnohem víc.. Vstupte do klubu
 
 
 
LISALA, NOBOLI, GONGO, SOLIBUK ...
…..plus BALOMI a PILIMONG.

zhruba před 10 lety se KIWIDO - hlavně jeho „ocasní“ část, stala příliš dlouhou pro ty nejmladší členy Active People. Tak se zrodilo MIKIDO, verze pro menší kamarády (pod 120cm). Na každém MIKIDU jsou nakresleny veselé obličeje, pro pobavení a dobrou náladu našich nejmenších.
 
MIKIDO
Mini-verze Kiwido pro nejmenší hráče, cca do 6 let věku. Délka provázku i „ocásku“ je nastavená tak, aby vyhovovala našim nejmenším a přitom jim neubírala nadšení a zábavu. A buďte si jistí, že děti milují startovat své Mikido, poslat ho do vzduchu, jako by to byla kometa a sledovat jak obíhá kolem

K výběru ze 6 možností.

Délka stužek : 64cm
Délka semiš. těla : 7cm
  • 281,00 Kč
 
výukové CD
Velmi dobře uspořádané, naučí vás kmitat od úplných začátků až po pokročilé pohyby, které vyžadují plnou koncentraci a koordinaci.
  • 59,00 Kč