Invitation
 
   
 
 
moderní para2
Hrajte si s námi! Je krásná, padne do ruky a má velmi originální tvar. NOVÁ para2 ONE je TADY !! Ve dvou zářivých barvách - žluté a zelené.
Úspěšně prezentována na největším veletrhu hraček v Norimberku. Revoluční design pro každého :)
 
servis
Když začnete hrát PaddleBall úplně poprvé, zřejmě míček minete – to je naprosto normální. Možná, že i přetrhnete gumičku – většinou hranou pálky. To se dá snadno napravit, můžete jí svázat. Samozřejmě, že vaše hra bude mnohem příjemnější s vyměněnou, zcela novou gumičkou..
 
 
hledáme nové talenty :)
Kdo bude další šampion?? Zvládneš základní triky? Ozvi se nám. Napiš email (info@activepeople.cz) nebo se s námi spoj přes Facebook. Kdo ví, třeba se staneš členem mezinárodního teamu Paddleball... Těšíme se !!
 
para2 VIDEO
Jedno z úplně prvních para2 videí !
 
 
Pojďte na to !
Pálka, gumička a gumový míček…báječná zábava pro jednoho hráče, trénink pro jakýkoliv sport s raketou a stejně tak zdokonalení vaší koordinace.
Základní verze PaddleBallu v zářivých barvách splní všechno, co očekáváte. Dostane vás do rytmu hry.
  • 281,00 Kč
 
světové rekordy
..že se jedná o báječnou zábavu a velký úspěch - s jednou pálkou? Tak poslechněte výzvu a sáhněte po další pálce! Při hře oběma rukama vás čeká mnohem větší legrace a zajímavější triky. Sledujte, jak hraje jeden z nejlepších hráčů světa.. Ashton,
  • 281,00 Kč
 
Typy & Triky
Každou z UNO pálek dodáváme s návodem na 30 triků!
Průvodce triky pravých šampionů jsou přiloženy v balení k nové pálce para2 ONE – sledujte další informace. Buďte on-line na www.ap-club.net :)